
Uefa Champions League: Cota 6.00 pentru doi golgheteri & bet builder puternic
UEFA Champions League este fără îndoială cea mai prestigioasă competiție inter-cluburi, care atrage atenția fiecărui parior. Săptămâna aceasta se reia acțiunea în Liga Campionilor, așa că nu puteam sta degeaba, având în vedere faptul că ne așteaptă partide extrem de interesante.
Nu cred ca exista data mai buna pentru reluarea partidelor din cea mai puternica competitie din lume. Ziua de 14 februarie sau ziua indragostitilor este una perfecta pentru pasionatii de fotbal. Personal cred ca este ziua perfecta in care sa cautam pariuri speciale si cele mai tari cote din oferta caselor de pariuri online.
Uefa Champions League – Bet Builder in cota 4.10
PSG vs Bayern este poate cea mai echilibrata optime de finala in momentul de fata. Galtier are probleme de efectiv, insa Neymar & Mbappe se afla in lotul de 22 de jucatori si sunt sanse foarte mari sa inceapa ca titulari.
In aceste conditii Lionel Messi este nevoit sa duca tot greul in atac. De partea cealalta, Bayern si-a format o defensiva stelara. In fata lui Sommer se afla Joao Cancelo, Pavard, de Ligt si Alphonso Davies. Nici atacul nu arata rau, cu pustiul Musiala avand evolutii din ce in ce mai entuziasmante.
Pariuri speciale in oferta 888sports
O cota foarte buna pe care o gasim in oferta 888 in sectiunea Pariuri Speciale o reprezinta cea de mai jos. Practic ne vom baza pe doi golgheteri in aceasta seara si ne asteptam ca cei doi sa marcheze pentru echipele lor.
Momentan Kylian Mbappe si Mohamed Salah se afla in top – cu cate 7 reusite. Acestia sunt urmati de Taremi, Erling Haaland si Robert Lewandowski – 5 goluri. Dintre cei 5, doar polonezul nu mai poate ajunge pe primul loc, acesta evoluand acum in Europa League. Harry Kane se afla mult un spate cu un singur gol marcat in cea mai puternica competitie din lume. Poate in aceasta seara in fata unui AC Milan extrem de slabit, atacantul englez sa reuseasca al doilea gol din acest sezon de Champions League.
