Andrei ne propune un pont interesant din Europa League – 02.08.2018

fk sarajevo - atalanta - europa league - gnttips

Salutare tuturor prieteni, aici Andrei CN. Pentru astazi o sa va propun un pont din Europa League,  ce se va baza pe numarul de goluri din partida Sarajevo – Atalanta.

Europa League: Sarajevo-Atalanta

Informații meci:

• Meci din cadrul tururilor de calificare ale EL.
  • În meciul tur, Sarajevo a obținut un rezultat surprinzător, 2-2, aceasta fiind condusă la pauză cu scorul de 2-0.
  • Fără dar și poate, Atalanta este echipa de n ori mai valoroasă, aceasta având un lot mult mai experimentat.
  • Cel mai probabil, Gasperini și echipa sa vor încerca să tranșeze încă din prima repriză soarta calificării.
  • Am găsit o cotă foarte atractivă la numărul de goluri pe BETANO, dar mă aștept ca în cel mai scurt timp cota să scadă destul de drastic.

>>Click aici pentru a profita de bonusul de 500 RON si pentru a vedea oferta completa a celor de la Betano<<<

sursa foto: goal.com