Buna ziua, aici Girba Marius Alexandru.

17.03.2018

Acest articol este destinat in special jucatorilor de Live.

Aceste recomandari vi le recomand sa le jucati Online/Live.

Va ofer 5 recomandari care vi le recomand sa le atacati doar ONLINE in felul urmator:

• Spal—Juventus: Va recomand la live sa jucati Gol dupa minutul 60/70(oricare echipa)
  • Juventus dupa minutul 60 accelereaza mereu meciul chiar daca conduce.
  • Spal o echipa care cade fizic dupa minutul 60.

• Rapid Viena-Wolfsberger: Va recomand sa jucati Gol in prima repriza dupa minutul 15/20, desigur daca scorul este 0-0 si gol a doua repriza dupa minutul 60 (Oricare echipa )
  • Rapid viena marcheaza aproximativ mereu prima repriza si preseaza foarte mult pe finalul primei reprize
  • Oaspetii o echipa care primeste gol pe finalurile de repriza.

• Wohlen-Xamax: Va recomand sa jucati peste 2.5 goluri la live daca pana in minutul 15 nu se da gol.
  • Doua echipe foarte bune care joaca mereu doar pe atac.
  • Puteti juca in functie de scorul primei reprize si peste 1.5 goluri Xamax.
  • Xamax marcheaza aproximativ meci de meci minim 3 goluri si minim un gol a doua repriza.

• Flora-Vaprus (Estonia) : Va recomand sa jucati live gol pana in minutul 15/20.
  • Flora marcheaza foarte repede si este o echipa foarte ofensiva.
  • Vaprus foarte slaba defensiv.

• Fener—Galatasaray : Va recomand sa jucati online dupa minutul 50 peste 1.5 cartonase galbene.
  • Mare derby si mare presiune si sigur vom avea multe faze controversate in acest meci.