Connect with us
500 lei pentru jucatorii noi Superbet Gnttips

Biletul zilei

BET COMBO in cota 3.20 – Spania vs Italia 06.07.2021

Salutare tuturor prieteni. Cred ca este timpul sa facem mult mai atractiva partida dintre Spanai vs Italia. Astfel, am decis sa va propun un bet combo in cota 3.20 pentru semifinala de la EURO 2020.

Am avut o perioada foarte buna in sferturi in care am reusit sa anticipam corect toate pronosticurile. Ne raman foarte putine optiuni de la acest turneu final, astfel ca trebuie sa profitam cat se mai poate. Astazi am gasit pe Betano un combo foarte interesant pe care l-am putut plasa cu 50 RON fara depunere.

VEZI AICI COTELE SPECIALE PENTRU ITALIA VS SPANIA>>>

Italia vs Spania – “El Clasico” cu numarul 38

La meciuri directe este egalitate perfectă. Din 37 de jocuri internațional, 11 victorii au revenit fiecărei echipe, iar 15 partide s-au terminat la egalitate. Cine va învinge acum, va trece în avantaj.

Italia pare principala favorita la trofeul Euro 2020 in acest moment. Trupa lui Mancini a aratat foarte bine pe toata durata turneului. Indiferent de adversarul pe care l-a intalnit, formatia a dat randament. In sferturile de finala au reusit sa treaca de Belgia, scor 1-2, dupa golurile lui Barella si Insigne.

Spania incepuse foarte rau acest turneu si lumea o vedea deja eliminata din faza grupelor. Acestia au reusit o singura victorie in grupe in fata Slovaciei, scor 5-0. A urmat doua confruntari foarte dificile cu trupa lui Zlatko Dalić si Elvetia. Pe ambele a reusit sa elimine, insa nu a fost deloc usor.

Italienii vor sa isi ia revansa dupa acel 0-4 din finala EURO 2008 contra Spaniei. Sunt intr-o forma foarte buna si pot profita de acest lucru. Pe cealalta parte, Spania poate pune probleme, avand o echipa tanara, de perspectiva.