Connect with us

Cota 2

Cota 2 din fotbal 10.08.2020

Cota 2 24.12.2020

Salutare tuturor prieteni. Dupa o mica pauza revenim in forta cu proiectul in cota 2 din fotbal.

Ultimele cote de 2 au au fost castigatoare, asa ca mica noastra pauza a prins foarte bine. In luna lui august ne vom baza pe meciuri din sferturile de finala a Europa League. Ne vom incerca norocul putin si prin Norvegia. Nu uitati sa aveti grija mare la buget si sa fiti echilibrati.

INTER

Inter arata ca o potentiala castigatoare a trofeului Europa League. Trupa lui Conte a demostrat si in ultima partida ca isi doresc sa triumfe in aceasta competitie. Acestia au profitat de moralul scazut a celor de la Getafe si au reusit sa se impuna.

LEVERKUSEN

Pe cealalta parte, Leverkusen nu a avut emotii in fata echipei lui Steven Gerrard. Nu s-a pus insa problema echipei calificate, deoarece Lever s-a impus cu scorul de 3-1 in tur. Pe plan intern acestia au terminat locul al 5-lea. Astfel, acestia sunt siguri de calificarea in Europa League si in sezonul urmator.

[kindred id=”75828″ event_id=”1006561473″]

MOLDE

Campioana sezonului trecut din Norvegia porneste ca favorita in aceasta confruntare. Molde se afla pe pozitia a 2-a in clasament, inaintea acestei confruntari. Pe teren propriu, trupla lui Erling Moe a reusit sa castige toate partidel disputate din acest sezon, marcat in total 21 de goluri. Fara doar si poate Molde este formatia mai puternica, iar daca ne bazam pe moralul si forma de moment al echipei ne bazam sa se impuna lejer.

BRANN

Gruparea vizitatoare in aceasta etapa nu impresioneaza in acest sezon. In acest moment sunt pe locul 10 in clasament, cu 15 puncte acumulate.

Cei de la Brann trec printr-o perioada foarte slaba, avand in vedere faptul ca vin dupa 5 partide fara succes. In ultimele 3 etape acestia au pierdut de fiecare data, astfel ca partida din aceasta seara pare foarte complicata.

Plaseaza acum cota 2 si incaseaza instant 500 RON la prima depunere – Profita de cele mai mari cote din domeniul online>>>