Marius a mizat 2000 RON pe trei meciuri | Intra sa vezi cota 7 de astazi- 07.06.2018

Salutare tuturor prieteni, aici Marius Alexandru Girba. Dupa ce am analizat partidele de astazi m-am decis sa plasez trei partide cu suma de 2000 RON.

Astazi ne vom baza pe doua partide interesante din tenis, iar cota Simonei Halep este baza biletului nostru. Gasiti putin mai jos cele trei partide pe care le-am plasat cu suma de 2000 RON si analiza partidei dintre Simona Halep si Muguruza. Atentie, o sa va rog sa va gestionati corect bugetul si sa pariati doar cat va permite buzunarul, deci fara excese. Bafta tuturor si pariati responsabil!

• Loc WTA – 1
  • In optimile de finală a intalnit-o pe Elize Mertens, iar romanca a câștigat cu 6-2 6-1.
  • Andrea Petkovic i-a fost adversară din turul al 3, însă după ce a dus primul set în prelungiri, victorie 7-5 Halep, nu a mai avut niciun fel de reacție în actul secund pe care l-a pierdut la 0.
  • În turul secund a întâlnit o altă sportivă din SUA, pe Taylor Townsend ,invingand-o cu 6-3 6-1.
  • Spre deosebire de primul tur, cand a fost nevoita sa revina de la 0-1 la seturi, în fata unei alte jucatoare din SUA, Alison Riske, liderul mondial nu şi-a mai complicat meciul cu Townsend si Petkovic.
  • Simona a pierdut de 4 ori impotriva Muguruzei in cele 5 intalniri.
  • În 2017, Simona Halep a ajuns până în finală la French Open, meci pe care l-a pierdut în faţa letonei Jelena Ostapenko, scor 6-4, 4-6, 3-6. Ea a fost finalistă şi în 2014.

Muguruza

• Nationalitate Spania
  • Data nașterii 1993-10-08
  • Înălțime / Greutate 182cm – 73kg
  • Devenit profesionist 2011
  • Loc WTA – 3
  • Muguruza fosta câștigătoare a acestui turneu, ea ridicat trofeul în 2016, după un turneu perfect în finala caruia a invins-o pe Serena Williams.
  • Sportiva din Spania nu a pierdut niciun set până acum, la acest turneu.
  • În optimile de finală , Muguruza a profitat de abandonul Lesiei Tsurenko.