Salutare tuturor prieteni, aici Gabriel-Danut Alexe. Pentru astazi o sa va ofer cateva recomandari din fotbal de care puteti profita.

Fratilor, oferta nu este una de calitate, astfel m-am decis sa va ofer cateva recomandari din fotbal pentru a va inspira. Trebuie sa mentionez faptul ca venim dupa o perioada buna in care am reusit sa bifam 8 duble castigatoare si doar 2 lost. Gasiti mai jos cateva dintre recomandarile mele pe care le puteti combina pentru a forma un bilet frumos. Bafta tuturor si pariati responsabil!

Avancronica pentru finala mica dintre Belgia si Anglia.

Belgia:

• A terminat pe prima pozitie in Grupa G cu 9 puncte.
  • In grupa Belgia a reusit sa castige toate cele 3 partide disputate.
  • In optimi a reusit sa treaca ce Japonia dupa ce au fost condusi cu 2-0 , belgienii au reusit sa intoarca scorul si sa marcheze 3 goluri in numai 30 de minute.
  • In sferturi Belgia a reusit sa se impuna in fata Braziliei, autogolul lui Fernandinho si golul lui D. Bruyne aducand victoria belgienilor.
  • In semi-finale Belgienii au pierdut in fata Frantei dupa golul lui Umtiti , scor ginal 1-0.
  • Belgia a reusit sa castige ultimele 10 partide disputate in cadrul acestei competitii.
  • De asemenea Belgia a vazut peste 2.5 goluri marcate in 8 din ultimele 10partide disputate la Cupa Mondiala.
  • Belgia a reusit sa marcheze cel putin 2 goluri in 9 din ultimele 11 partide disputate la Campionatul Mondial.
  • Impotriva Angliei,Belgia a reusit o victorie,3 egaluri si au suferit 2 infrangeri.
  • Echipa probabila: Courtois – Alderweireld, Kompany, Vertonghen – Fellaini, Witsel, Meunier, Chadli – Lukaku, Bruyne, Hazard

Anglia:

• A terminat pe pozitia a 2-a in Grupa G cu 6 puncte.
  • In grupa Anglia a reusit sa se impuna impotriva Tunisiei, scor 2-1 si impotriva celor de la Panama , scor 6-1 si a suferit o infrangere impotriva Belgiei, scor 1-0.
  • In optimi Anglia a trecut cu greu de Columbia dupa ce partida sa terminat 1-1 englezi au reusit sa se califice la loviturile de departajare.
  • In sferturi au intalnit nationala Suediei pe care au invins-o cu scorul de 2-0.
  • Anglia a reusit sa castige 8 din ultimele 10 partide disputate in cadrul acestei competitii.
  • Semi-finala cu Croatia a fost una de cosmar pentru englezi, au condus mai bine de 60 de minute dupa ce Trippier a deschis scorul in minutul 5, Perisic a marcat in min. 68 si a trimis meciul in prelungiri. Croatii s-au impus dupa golul lui Mandzukic M. din minutul 105.
  • Pentru aceasta partida Gareth Southgate are lotul complet.

Echipa probabila: Pickford – Walker, Stones, Maguire – Arnold, Lingard, Dier, Delph, Rose – Kane, Vardy